Gratorama 

Gratorama staje się coraz bardziej znana i słusznie, ponieważ znajdziesz w tym uroczym kasynie online ponad 80 ładnych zadrapań i automatów do gry. Ponadto nowi gracze otrzymują bonus powitalny w wysokości 7 euro, dzięki któremu możesz wygrać 200,000€, -! Jeśli jesteś doświadczonym graczem i wiesz, jak to działa, możesz również nacisnąć przycisk poniżej i zobaczyć na własne oczy. Jeśli chcesz najpierw dowiedzieć się więcej o kasynie Gratorama, Czytaj dalej!

Wybierz, aby grać lub grać za darmo w kasynie Gratorama

W kasynie Gratorama możesz wybierać między darmową praktyką lub grą na prawdziwe pieniądze. Dzięki darmowej grze treningowej nic nie zyskasz, ale jest fajnie. W ten sposób możesz łatwo spróbować swoich sił w grach lub po prostu grać dla zabawy bez obstawiania pieniędzy. Możesz przełączyć się na grę na prawdziwe pieniądze, kiedy tylko chcesz. Możesz także wrócić z gry na pieniądze do gry za darmo w dowolnym momencie.

Jeśli grasz na prawdziwe pieniądze, możesz wygrać w Gratorama do € 200,000, - euro. Średnio istnieje cena 1 z 3 biletów, co jest równe szansom na wygranie większości innych biletów loteryjnych.

Bonus

Gratorama oferuje swoim graczom różne bonusy:

Nowi gracze otrzymują 7 euro darmowych zadrapań. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, nie ma potrzeby wpłacania pieniędzy na depozyt. Jeśli zdecydujesz się złożyć depozyt później, twój pierwszy depozyt zostanie zwiększony o 100%. To dwa razy więcej niż ty.
Co więcej, oszczędzasz punkty podczas gry, punkty te można wymieniać na gotówkę błyskawiczną, bonusy i wiele innych. Im dłużej grasz w Gratoramie, tym więcej punktów są warte. Tak nagradzają bywalców. Za każde 10 euro, które grasz, otrzymujesz 1 punkt.
Bonusy są przyznawane automatycznie przy pierwszej rejestracji lub wpłacie pierwszego depozytu.

Ponad 80 gier

W tej chwili w Gratorama znajdziesz ponad 80 gier, do których regularnie dodawane są nowe gry. Większość gier to scratch-off, a także automaty do gier i gry sportowe.

Wszystkie gry, w które możesz grać online, nie musisz niczego instalować na swoim komputerze. Wystarczy wejść na stronę. Możesz grać z komputera, laptopa, tabletu lub telefonu. Witryna i gry są przyjazne dla urządzeń mobilnych i automatycznie dostosowują się do ekranu. W ten sposób możesz grać w dowolnym miejscu i czasie.

Niezawodność Gratoramu

Gratorama jest ogólnie znana jako bezpieczna. Gratorama jest częścią firmy Hermione Ltd. zarejestrowany w kraju UE Cypr. Licencja na grę należy do firmy Twino Trading N. V. Na Curacao. Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z Gratorama za pośrednictwem czatu na żywo, poczty e-mail lub poprosić jednego z pracowników, aby oddzwonił do ciebie. Ponadto na stronie znajduje się obszerna sekcja pomocy, w której można znaleźć wyjaśnienia dotyczące gier i wszystkiego, co z nimi związane.

Gratorama ma pomocny przegląd, w którym możesz zobaczyć swoje transakcje i gry. Każda gra może być odtwarzana z powrotem, aby zobaczyć, jak to się stało. W ten sposób możesz kontrolować swoje zachowanie w grze. Jeśli uważasz, że grasz za dużo, możesz poprosić zespół wsparcia, aby dobrowolnie Cię wykluczył. Jeśli to zrobisz, zostaniesz tymczasowo odrzucony. Możesz także ustawić limit depozytu, aby nie wydawać więcej niż zaplanowałeś wcześniej.

Metody płatności

Możesz wpłacić pieniądze na swoje konto za pośrednictwem bankowości internetowej, kart kredytowych i różnych usług płatniczych online, takich jak Skrill i Paysafecard. Wypłata wygranej trwa od 3 do 12 dni, w zależności od wybranej metody płatności.

Gra pojedyncza

Możesz oglądać i wypróbować gry Gratorama za darmo.